اخبار سیاسی

(جدول) قمیت روز خودرو های سایپا و ایران خودرو دوشنبه 22 اردیبهشت

طی روز ها و هفته های اخیر قیمت خودرو رشد عجیبی به خود دید تا جایی که قیمت مناسب ترین خودرو بازار یعنی پراید از مرز 90 میلیون تومان در بازار آزاد هم گذر کرد و کار به آنجا کشید که رئیس جمهوری عصر آدینه در تماس تلفنی با وزیر صمت به صورت تلویحی از وی خواست هر...

18 تیر 1399

نرم افزار ردیابی کرونا؛ نقض حریم خصوصی؟!

آن ها معتقدند که تصمیمات این طراحی، شامل این واقعیت است که این برنامه از یک بانک اطلاعاتی متمرکزازافراد مبتلا استفاده می نماید واین بدان است معنی که می تواند کاربران این نرم افزار را به خطر اندازد.

18 تیر 1399

فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم اعلام موجودیت کرد

شورای موقت مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم طی بیانیه ای از آغاز به کار این فراکسیون خبر داد.

14 تیر 1399

مردم با سرمایه های خرد هم صاحبخانه می شوند، مسکن به بورس می رود

خبرنگاران: معاون وزیر راه و شهرسازی از ورود بازار مسکن به بازار سرمایه و بورس در آینده نزدیک اطلاع داد و گفت: دولت اراضی مستعد را در هیات پذیرش بورس به عنوان پروژه های دارای ارزش مالی قابل قبول با استانداردهای بورس پذیرش می نماید. این پروژه...

12 تیر 1399

خرید 600 هزار مسکن مهر توسط یک دلال!

خبرنگاران : مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: یک دلال بیش از 500 تا 600 واحد مسکن مهر را به صورت غیرقانونی خریداری نموده اند.

10 تیر 1399

سفیر جدید آمریکا در اتحادیه اروپا معرفی گردید

رییس جمهوری آمریکا پس از اخراج سفیر پیشین این کشور در اتحادیه اروپا که در جریان استیضاح علیه او شهادت داده بود، فرد جدیدی برای تصدی موقت این پست معرفی کرد.

9 تیر 1399

کرملین: روسیه خود را برای دوره کاهش قیمت نفت ایمن نموده است

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه با دروغ خواندن بعضی کوشش ها برای سیاسی جلوه دادن یاری های مسکو به سایر کشورها در مبارزه با کرونا، تأکید کرد که روسیه به خوبی توانایی پشت سر گذاشتن دوره کاهش قیمت نفت را دارد.

8 تیر 1399

تیر خلاص موسوی لاری بر شورای تاریخ مصرف گذشته اصلاح طلبان

یک سایت دولتی با اعلام فروپاشی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان نوشت: تاریخ مصرف این شورا منقضی شده بود.

5 تیر 1399

آغاز آماده سازی ورزشکاران لهستانی برای المپیک توکیو با وجود شیوع کرونا

نخست وزیر لهستان از آغاز فرایند آماده سازی ورزشکاران کشورش برای شرکت در المپیک تابستانی توکیو با وجود شیوع ویروس کرونا خبر داد.

3 تیر 1399

تأکید وزیر بهداشت بر استمرار توجه به فسادستیزی در سازمان غذا و دارو

وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس سازمان غذا و دارو نوشت: اخیراً مکتوبی توسط تعدادی از افراد صاحب نام دریافت شد که در عرصه دارو از استمرار برخی از شیوه ها که هنوز منافع جریان های خاص را تأمین می نماید گله مند بودند. کماکان اولویت با فراوری داخل است.. ...

1 تیر 1399

تحلیلگر سوری: ایران در حل بحران سوریه نقش کلیدی دارد

یک تحلیلگر سوری که عضو سابق هیئت مذاکره کننده این کشور در مذاکرات ژنو هم بوده است، درباره ابعاد سفر وزیر خارجه ایران به سوریه گفت، تهران می تواند بین آنکارا و دمشق میانجیگری کند.

1 تیر 1399

چین : ترامپ مقابل کوشش های جهانی برای مبارزه با کرونا قرارنگیرد

وزارت امور خارجه چین با انتقاد از سیاست های آمریکا در قبال سازمان بهداشت جهانی از دونالد ترامپ خواست در سمت غلط جهت کوشش های جهانی برای مقابله با کروناویروس قرار نگیرد.

30 خرداد 1399

دیپلمات روس: واشنگتن هنوز واقعیت های کرونا را درک نکرده است

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی گفت که برنامه واشنگتن درباره در اختیار دریافت سهم بازار روسیه در زمینه انرژی هسته ای عجیب بوده و نشان می دهد آمریکا هنوز واقعیت های پسا کرونا را درک نکرده است.

29 خرداد 1399

هاشمی: شرایط تهران در موضوع کرونا ویژه است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرایط تهران حساس است و هرگونه آزادسازی و پیگیری فرایند عادی مشاغل می تواند به ازدحام، ایجاد صف اجتماعی و سفر ختم شود.

28 خرداد 1399

مهاجران سوری بیشتری از یونان بازگردانده خواهند شد

وزیر امور اروپایی ترکیه گفت: ترکیه فرایند بازگرداندن مهاجران سوری را بر اساس توافق با اتحادیه اروپا شروع نموده و انتظار می رود که تعداد این مهاجران سوری به زودی افزایش یابد.

26 خرداد 1399

استقلال و پرسپولیس روی خوش نمی بینند، شرایط ادامه لیگ فراهم نیست

کریم بوستانی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص تغییرات به وجود آمده در استقلال گفت: به دلیل آنکه استقلال و پرسپولیس دولتی هستند، همواره دستخوش تغییرات زیادی می شوند. متأسفانه دو باشگاه که علاقه مندان زیادی هم دارند، هرگز روی خوش نمی بینند و تا آرامشی پیدا...

25 خرداد 1399

دیدبان: ترکیه تروریست های خارجی را از ادلب فراری می دهد

مرکز موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه اطلاع داد که نظامیان ترکیه، عناصر تروریستی خارجی و خانواده هایشان را از ادلب به داخل خاک ترکیه، فراری می دهند.

22 خرداد 1399

واکنشی دیگر به پیش نویس آیین نامه اجرایی لایحه قانونی استقلال کانون وکلا

یک وکیل دادگستری نوشت: استقلال کانون های وکلای دادگستری وصف ذاتی آن هاست و تعرض به آن به هر شکل و قالبی نافی تضمین دادرسی عادلانه می باشد.

21 خرداد 1399

امیدواریم که تورم ایران در 22 درصد باقی بماند ، 25 هزار میلیارد تومان از ذخایر بانک مرکزی برای کرونا آزاد شد

به گزارش تجارت نیوز، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری با اشاره به کاهش سود وام یک میلیون تومانی برای اقشار آسیب پذیر گفت: بخش عمده ای از پکیچ 100 هزار میلیارد تومانی دولت برای حمایت از کسب وکارها، به همت نظام بانکی بوده است؛...

19 خرداد 1399

ارائه تنفس سه ماهه به تسهیلات شرکت های پارک علم و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه از تنفس سه ماهه تسهیلات ارائه شده به شرکت های حاضر در این پارک و عدم دریافت اجاره بها از این شرکت ها در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور اطلاع داد.

17 خرداد 1399
تعداد: (206)