اخبار اقتصادی

هزینه هنگفت بیماران کرونا در ایران ، درآمد وزارت بهداشت در کرونا صفر شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: هزینه هر بیمار مبتلا به کووید-19 بستری در بیمارستان حدود 19 میلیون تومان است، از یک میلیون یورو صندوق ذخیره ارزی که برای مقابله با این ویروس در نظر گرفته شده، 30 درصد به وزارت بهداشت رسیده است.

6 مهر 1399

خبرنگاران تشکیل اتاق فکر رسانه های آران و بیدگل لازم است

کاشان- خبرنگاران- فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در توسعه پایدار، بر ضرورت تشکیل اتاق فکر رسانه ای در این شهرستان تاکید نمود.

6 مهر 1399

کاروانسرای غیب الله بستک

بستک از شهرهای استان هرمزگان، با قدمتی تاریخی، در قدیم محلی برای استراحت کاروان ها بوده است. شهر بستک در منطقه ای کوهستانی قرار گرفته است که از شمال و غرب به استان فارس متصل است.

6 مهر 1399

سفارت ایران در بیروت از وصول کمک های بشردوستانه به لبنان خبر داد

سفارت ایران در بیروت از ارسال حامل کمک های بشردوستانه ایران به لبنان خبر داد و گفت که چهارمین محموله طی روزهای آینده به بیروت خواهد رسید.

6 مهر 1399

خبرنگاران افزایش مشارکت مدرسه سازی در اصفهان، تلاشی ماندگار

اصفهان- خبرنگاران- مدرسه سازی از ارکان مهم توسعه و اولین گام برای آموزش و پرورش به عنوان سنگ زیربنای توسعه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مالی هر جامعه است که این مهم در اصفهان مورد توجه جدی دولت تدبیر و امید قرار گرفته است.

4 مهر 1399

شرمن: خروج از برجام ما را در شرایط بدی قرار داده است، ایران در شرف مذاکره با آمریکا نیست

نمایده ارشد دولت پیشین آمریکا در زمان مذاکرات هسته ای گفت که شرایط موجود با ایران پس از خروج دولت فعلی آمریکا از برجام بدتر شده است.

4 مهر 1399

قراردادی که سارقان را به جان هم انداخت، نفت عامل اختلاف متحدان

خبرنگاران - گروه بین الملل - عبدالحمید بیاتی: قراردادی که میان آمریکا و گروه های کُرد سوری برای فروش نفت منعقد شده و دولت سوریه آن را دزدی خوانده با واکنش منفی ترکیه نیز روبرو شده است.

4 مهر 1399

بایدن خواهان مذاکرات فراتر از هسته ای با ایران خواهد بود

خبرنگاران - گروه بین الملل: چند روز پیش دولت سوئیس گفت یک شرکت داروسازی سوئیسی اولین معامله تحت کانال تجاری بشردوستانه با ایران را انجام داد.

4 مهر 1399

راه اندازی دوباره 432 واحد صنعتی از ابتدای سال جاری

محسن صالحی نیا از احیا و راه اندازی مجدد 432 واحد صنعتی از ابتدای سال 99 تا به امروز اطلاع داد.

3 مهر 1399

خبرنگاران پیغام نوبخت به مناسبت درگذشت کارگردان عروس آتش

تهران- خبرنگاران- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه درگذشت خسرو سینایی کارگردان سینمای ایران را تسلیت گفت.

1 مهر 1399

ضرورت ورود 3 قوه برای بازگشت ارزهای صادراتی

خبرنگاران: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، بر ضرورت کوشش قوا برای بازگشت ارز حاصل از صادرات تاکید نمود و گفت: عدم بازگشت این ارزها شرایط را نابسامان نموده است.

29 شهریور 1399

اعلام دو هفته قرنطینه در بریتانیا برای مسافران اسپانیا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، دو هفته قرنطینه در بریتانیا برای مسافران اسپانیا وجود دارد.

29 شهریور 1399

نامه دفتر تحکیم به میرحسین موسوی به همراه ارسال نشریه شهرآشوب

دفتر تحکیم وحدت در نامه ای که به پیوست نشریه شهر آشوب به نگارش درآمده خطاب به یکی از سران فتنه نوشت: آقای موسوی امروز روز شکست تئوری ناکارآمد دولت یازدهم و دوازدهم با همان کابینه مد نظر شماست.

28 شهریور 1399

اوج دوباره شیوع کرونا در اروپا

همزمان با ملحق شدن بریتانیا به فرانسه، آلمان و استرالیا در اعلام مقررات جدی تر درباره استفاده از ماسک و انجام آزمایش های بیشتر، سازمان جهانی بهداشت شب گذشته درباره خیز دوباره کرونا در اروپا هشدار داد.

27 شهریور 1399

مصرف برق بخش خانگی تا به امروز افزایشی نداشته ، پاداش دولت به مشترکان کم مصرف

محمدحسن متولی زاده با اشاره به اینکه مردم می توانند با مدیریت مصرف، از مشوق ها و پاداش های صنعت برق بهره مند شوند، گفت: در بخش خانگی با وجود آنکه مردم بیشتر از گذشته در منازل حضور دارند، اما مصرف برق بخش خانگی تا به امروز افزایشی نداشته است.

26 شهریور 1399

افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت خودروهای شرکت مدیران خودرو

خبرنگاران: شرکت مدیران خودرو که تولیدکننده محصولات خودرویی چینی است حتی از بازار آزاد نیز گران تر می فروشد. این در حالی است که در سال گذشته در پی گران فروشی های مداوم، پرونده اش تعزیراتی هم شد اما دست از گرانفروشی برنداشت.

26 شهریور 1399

راهکاری ابتکاری برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان

عضو شورای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور، اجرای طرح مدرسه تابستانی تهران را ابتکاری جالب برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان دانست.

22 شهریور 1399

جزئیات حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

سومین دور حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ویژه شرکت های دانش بنیان متوسط و عظیم با همکاری سه بانک تا سقف 10 میلیارد تومان با نرخ 9 درصد شروع شد.

21 شهریور 1399

مختومه شدن پرونده یک شهروند ایرانی الاصل در آمریکا

یک قاضی آمریکایی پرونده علی صدر هاشمی نژاد، شهروندی ایرانی الاصل را که اخیرا در امسال به نقض تحریم های آمریکا متهم شده بود، مختومه بیان کرد.

21 شهریور 1399

10 خبر احتمالا اثرگذار بر آینده بورس ، بازار سهام چه واکنشی نشان خواهد داد؟

به گزارش خبرنگاران، این اخبار در روزهای اخیر منتشر شده اند:

18 شهریور 1399
تعداد: (264)