4.8میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سمنان پرداخت شد

به گزارش خبرنگاران، بهروز اسودی در نشست صبح سه شنبه با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران، به میزبانی صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، بابیان اینکه چهار میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در استان پرداخت شده است، تأکید کرد: این تسهیلات به 645 طرح اشتغال زایی از ابتدای امسال تاکنون تعلق گرفته است.

4.8میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سمنان پرداخت شد

وی بابیان اینکه پرونده سایر طرح های اشتغال زایی نیز در کارگروه های مرتبط با آن در دست آنالیز است، اضافه کرد: درمجموع، 898 طرح مشاغل خانگی در استان سمنان برای دریافت هشت میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه از ابتدای طرح مشاغل خانگی در استان، دو هزار و 800 نفر در سامانه مرتبط با این امر ثبت نام نموده اند، تأکید کرد: پروانه مشاغل خانگی برای دو هزار و 294 نفر تاکنون صادرشده و این افراد درزمینهٔ هایی مانند سوزن دوزی، کیف دوزی، چرم، حسابداری، قالی بافی و ... مشغول به کار هستند.

اسودی اعلام کرد: طرح توسعه مشاغل خانگی با هدف استفاده از ظرفیت های فراوان مشاغل خانگی ازجمله پایین بودن هزینه، انعطاف پذیری و جلوگیری از هدر رفت منابع است و افزایش سهم مشاغل خانگی در اقتصاد مناطق، حضور کسب وکارهای خانگی در عرصه ملی، اتصال به بازارهای هدف و توانمندی متقاضیان اجرا می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 25 بهمن 1397 شناسه مطلب: 377

به "4.8میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سمنان پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4.8میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سمنان پرداخت شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید