کولاکوویچ: هفته پنجم آخرین فرصت برای رسیدن به شیکاگو است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید تیمش با تمام قدرت در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال 2019 به میدان می رود.

کولاکوویچ: هفته پنجم آخرین فرصت برای رسیدن به شیکاگو است

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری هفته پنجم لیگ ملت های 2019 که به میزبانی بلغارستان، در پاسخ به این سوال که تیم ایران تنها با یک برد به دور نهایی صعود می نماید، آیا می خواهید با 13 برد به مرحله نهایی برسید یا فقط به قطعی کردن حضورتان در مرحله نهایی بسنده می کنید، گفت: مهم ترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است. ما می خواهیم از این تورنمنت فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاوریم. حالا اینکه با چند پیروزی آن را تمام کنیم در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند. مهم صعود به مرحله نهایی است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به دیدارهای سخت ایران، توضیح داد: ما سه بازی سخت داریم و هر سه حریف ما قدرتمند هستند. ما تمام کوشش خود را می کنیم که برنده از زمین بیرون بیاییم.

کولاکوویچ درباره بازی با بلغارستان که میزبان این هفته از مسابقات است، بیان کرد: ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی دنیا با بلغارستان بازی کردیم که یک برد و یک باخت داشتیم. تیم سال جاری بلغارستان با حضور بازیکنانی مثل سوکولوف کامل تر از پارسال شده و بازی مقابل این تیم در حضور هوادارانش برای هر تیمی سخت است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 11 آبان 1398 شناسه مطلب: 3548

به "کولاکوویچ: هفته پنجم آخرین فرصت برای رسیدن به شیکاگو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: هفته پنجم آخرین فرصت برای رسیدن به شیکاگو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید