کالدرون برمی شود، حب و بغض ها را کنار بگذاریم، منتظریم پول برسد

به گزارش ویراپارس، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد گفت: پرسپولیس به آرامش احتیاج دارد. بعضی از مسائل قابل حل است اگر کمی زمان داده گردد. البته تا این جا هم صبوری بسیار زیادی از کادر فنی و بازیکنان دیده ایم. به جاهای خوبی هم رسیده ایم ولی اجرایی شدن طرح ها به زمان احتیاج دارد.

کالدرون برمی شود، حب و بغض ها را کنار بگذاریم، منتظریم پول برسد

وی ادامه داد: برای مقطع کنونی هم، اقداماتی انجام شده که می توان به حل و فصل بخشی از چالش های اقتصادی و پرداختی های سنگین که باید در سه هفته آینده انجام شود، امیدوار بود. رایزنی ها در حال نتیجه دادن است. همه آنها که تا به امروز صبوری و همراهی نموده اند، اگر باز هم برای مدت کوتاهی، همراهی شود می توان امیدوار بود که مسائل آرام آرام حل شود.

مدیرعامل سرخپوشان تهرانی ادامه داد: دغدغه اصلی مجموعه باشگاه این است که ظرف دو ، سه روز آینده پولی به باشگاه تزریق شود. امید آنکه همدلی ها، با هم بودن ها، صداقت، صبر و سربلندی طرفداران عاشق در نزد همه ما حرف اول را بزند و حب و بغض های شخصی در رفتار، کردار و نوشتار هیچ یک از ما جایی نداشته و همه برای اقتدار پرسپولیس کوشش کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: با روحیاتی که از آقای کالدرون سراغ داریم ایشان هم باز می شود. کالدرون و سرخ ها نهایت همکاری را با باشگاه داشته اند. این مساله را بارها اعلام کردیم و باز هم مورد تاکید قرار می دهیم. بابت این مساله واقعا از آقای کالدرون و بازیکنان تشکر می کنیم. آن ها واقعا از خود گذشتگی نموده اند. طرفداران هم این مسایل را مورد توجه دارند. آن ها حمایت همه جانبه ای از تیم و به ویژه آقای کالدرون داشته اند و دارند که پاسخی به زحمات و از خود گذشتگی ایشان است.

انصاری فرد توضیح داد: نهایت صبر و همکاری را از سوی سر مربی و بازیکنان شاهد بودیم. شرایط کنونی برای زمان زیادی ادامه پیدا نمی کند و باشگاه به کمی زمان بیشتر احتیاج دارد تا مشکل را حل نماید. این زمان اگر به ما داده شود تمام کوشش این است که اعضای تیم اعم از کادر فنی و بازیکنان بدون استرس های این گونه از ناحیه مسایل اقتصادی و در آرامش مسایل خود را دنبال نمایند و البته باشگاه نتوانست در این مدت به تعهدات خود عمل کند.

محمدحسن انصاریفرد در خاتمه گفت: ان شالله با همراهی آنها همه چیز حل خواهد شد و این زمان کوتاه نیز به باشگاه داده شود. از طرفداران عزیز هم درخواست داریم در راستای ارامش تیم کوشش نموده و کمک رسان باشگاه خود باشند و در راستای پیروزیت بیشتر سرمربی پیروز خود گام بردارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 اسفند 1398 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 7450

به "کالدرون برمی شود، حب و بغض ها را کنار بگذاریم، منتظریم پول برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون برمی شود، حب و بغض ها را کنار بگذاریم، منتظریم پول برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید