واریز وام 8 هزار میلیاردی حمل ونقل در خرداد ماه

به گزارش ویراپارس، وزیر راه و شهرسازی از واریز وام حمایتی 8 هزار میلیارد تومانی به حساب شرکت های مسافری در حوزه هوایی، ریلی و جاده ای از خرداد ماه اطلاع داد و گفت: سود این وام 12 درصد است.

واریز وام 8 هزار میلیاردی حمل ونقل در خرداد ماه

به گزارش گروه مالی ویراپارس، محمد اسلامی در مراسم ورود 88 دستگاه انواع ناوگان به شبکه ریلی کشور که در محل ساختمان راه آهن برگزار گردید، گفت: برنامه ما تعمیق خودباوری و تحرک برای ایجاد ارزش اضافه نموده در بهره وری از منابع است.

وی ادامه داد: درسال گذشته پیروز شدیم تا 778 دستگاه ناوگان ریلی را وارد شبکه ریلی کشور کنیم و در سال جهش فراوری برای ورود دو هزار دستگاه هدفگذاری کردیم.

وزیر راه و شهرسازی ممانعت از بروکراسی اداری را عامل سرعت در ساخت واگن ها و انجام قرارداد ها عنوان نمود و گفت: باید شرایط اداری راه آهن متحول گردد تا زودتر بتوانیم به هدفگذاری ورود دو هزار واگن برسیم.

اسلامی با اشاره به اینکه 144 دستگاه نیز از ابتدای سال وارد شبکه ریلی شده است، اضافه نمود: تا پایان1400 در شبکه ریلی کشور شاهد وجود لوکومتیو و واگن غیر استاندار نخواهیم بود و نهضت بازسازی و بهسازی واگن ها ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در دوره های قبل شاهد وجود واگن های مسافری غیر قابل تحمل بودیم، گفت: شرایط راه آهن دگرگون خواهد شد و همزمان سرعت سیر قطار ها همزمان با افزایش ایمنی، بیشتر می گردد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین از برنامه وزارت راه برای انتقال 100 میلیون تن بار درسال به وسیله شبکه ریلی اطلاع داد و گفت: با گسترش خطط ریلی اصلی و فرعی رقم جابجایی500 میلیون تن بار افزایش خواهد یافت.

اسلامی همچنین درباره آخربن شرایط تخصیص بسته هشت هزار میلیاردی به بخش حمل و نقل مسافری گفت: بسته حمایتی در فرایند ارسال به بانک قرار. دارد و از اوایل خرداد ماه به حساب شرکت هایی که هیج پرسنلی را از کار برکنار نکرده اند واریز می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 9373

به "واریز وام 8 هزار میلیاردی حمل ونقل در خرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز وام 8 هزار میلیاردی حمل ونقل در خرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید