هوشمندسازی 60 درصد مدارس گلستان

به گزارش ویراپارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از مراحل پایانی هوشمندسازی مدارس استان اطلاع داد و گفت: 60 درصد مدارس گلستان هوشمندسازی شده است.

هوشمندسازی 60 درصد مدارس گلستان

به گزارش ویراپارس آنلاین به نقل از مهر، محمد احمدی در مورد پروژه هوشمندسازی مدارس استان اظهار کرد: براساس نیازسنجی آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات، هوشمندسازی 863 مدرسه به ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ابلاغ شد.

وی افزود: تا به امروز بیش از 500 مدرسه استان هوشمندسازی شده و کوشش می کنیم تا هفته ارتباطات (27 اردیبهشت) تعداد باقی مانده را هم هوشمند کنیم.

احمدی اعلام کرد: استان گلستان به عنوان استان پیشرو در تکمیل پروژه هوشمندسازی بوده و این پروژه هم اکنون در مراحل پایانی واقع شده است.

وی در مورد به روزرسانی سرویس ها افزود: تا به امروز سرویس 364 مدرسه در شهرستان های استان برگردان (بروزرسانی) و تعداد 102 برگردان هم به صورت حضوری به مدارس تحویل داده شده است.

احمدی اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی های اجرا شده تا هفته آینده سرویس بیشتر مدارس در روستاهای بالای 20 خانوار استان برگردان و هوشمند می گردد.

همچنین براساس تفاهمنامه هوشمندسازی مدارس کشور که بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت آموزش و پرورش منعقد شده، تامین لایه زیرساخت و ایجاد بستر ارتباطی مدارس استان، برعهده ارتباطات قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 8841

به "هوشمندسازی 60 درصد مدارس گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوشمندسازی 60 درصد مدارس گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید