مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید: اعتراضی در خصوص پرونده طلب نیلسون به فیفا ارسال کردیم و برای آنالیز دادگاه CAS، یک سال به ما مهلت داده اند.

مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون

به گزارش خبرنگاران ، باشگاه پرسپولیس که در فصل گذشته پرونده های حقوقی بسیار زیادی داشت تمام آنها را پرداخت کرد و در حال حاضر تنها به نیلسون کوریا، دروازه بان بزریلی پیشین خود بدهکار باشد. با این حال باشگاه پرسپولیس تمرکز خود را بر روی پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان داخلی معطوف نموده است تا آنها را به حداقل برساند.

این طور که شنیده می گردد نیلسون حدود یک سال پیش به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فیفا شکایت نموده بود و با توافق انجام شده با وکیل خود در حال دریافت طلب هایش در اقساط مختلف است.

گرشاسبی، در پاسخ به این پرسش که آیا پرونده شکایت نیلسون و مسعود همامی بسته شده یا خیر، این طور می گوید: تقریباً همه پرونده های ما بسته شده است. 32 پرونده خارجی داشتیم که تنها یک مورد آن باقی مانده است. اعتراضی در این خصوص به فیفا ارسال کردیم و برای آنالیز دادگاه CAS، یک سال به ما مهلت داده اند. چند مورد داخلی داریم که این موارد باید اثبات گردد. مثلاً افرادی از باشگاه طلب دارند، اما از دادگاه نامه آمده که این ها بدهی دارند و تا ما نگفته ایم، بدهی آنها را پرداخت نکنید. سایر مطالبات تسویه شده و پرونده پرسپولیس از بدهی ها پاک شده است.

2 – 180

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 29 بهمن 1397 شناسه مطلب: 398

به "مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید