مطالبات پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت گردد

به گزارش ویراپارس، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد منتخب شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون گفت: وزارت بهداشت برای پرداخت مطالبات پزشکان و دیگر کارکنان مجموعه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد تدبیری کند.

مطالبات پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

مهدی روشنفکر در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد 65 میلیارد تومان طلب دارند که انتظار می رود مجموعه مدیران ارشد وزارتخانه برای پرداخت این مطالبات چاره اندیشی نمایند.

وی کوشش مجموعه فعالان حوزه بهداشت و درمان این استان در دوران کرونا ویروس را قابل تقدیر دانست و توضیح داد: طبق ارزیابی های اجرا شده توسط کارشناسان و متولیان امر، عملکرد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مقابله با شیوع کرونا مطلوب بوده و در واقع جزو استان های پیروز کشور بوده است.

منتخب شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون پرداخت مطالبات مجموعه خدمت گزاران بهداشت و درمان استان به پاس خدمات اجرا شده را خواهان شد و اظهار کرد: بعضی پروژه های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان این استان برای تکمیل و بهره برداری با کمبود اعتبار روبه رو بوده که امیدوارم وزارت بهداشت نیز در این زمینه تدبیری بیندیشند.

روشنفکر ادامه داد: لازم است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی نسبت به صدور مجوز بکار گیری نیروهای مورد احتیاج به صورت پیمانی-قراردادی اقدام نموده و نیروهای شرکتی را تبدیل شرایط نمایند.

به گزارش ویراپارس به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این نشست پیگیری های مهدی روشنفکر برای برطرف مسائل حوزه بهداشت و درمان را قابل تقدیر دانست و اعلام کرد: برای برطرف مسائل مطرح شده در آینده ه ای نه چندان دور با همکاری منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون چاره اندیشی می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 16 تیر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 9215

به "مطالبات پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبات پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید