محمودزاده: کارت بازی بازیکنان جدید استقلال، پدیده و نساجی صادر نشده است، جواب استعلام پاتوسی هنوز نیامده است

به گزارش ویراپارس، فریبرز محمودزاده، رئیس کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ تأکید کرد که کارت بازی هیچ یک از بازیکنان جدید تیم های استقلال، نساجی و پدیده صادر نشده است.

محمودزاده: کارت بازی بازیکنان جدید استقلال، پدیده و نساجی صادر نشده است، جواب استعلام پاتوسی هنوز نیامده است

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ویراپارس، درباره صدور کارت بازی بازیکنان جدید سه باشگاه نساجی، استقلال و پدیده خراسان گفت: دو باشگاه نساجی و استقلال برای دریافت مجوز بازی بازیکنان جدید خود باید هم از کمیته انضباطی و هم از کمیته معین وضعیت نامه بیاورند. باشگاه پدیده هم باید تنها از کمیته معین وضعیت نامه بیاورد که هیچ کدام از این سه باشگاه هنوز نامه ای برای ما نیاورده اند.

وی ادامه: ما قرارداد بازیکنان جدید این سه باشگاه را فقط رویت نموده ایم، آن هم برای اینکه بازه زمانی نقل وانتقالات نیم فصل را از دست ندهند، اما کارت بازی برای هیچ یک از بازیکنان این تیم صادر نشده است.

گفته می گردد کارت بازی دو بازیکن خارجی تیم نساجی صادر شده است؟، رئیس کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ در واکنش به این پرسش گفت: خیر، این طور نیست. همان طور که گفتم قراردادهای بازیکنان جدید سه باشگاه استقلال، نساجی و پدیده فقط رویت شده و هر زمانی که کمیته های مربوطه مجوز لازم را صادر نمایند، ما هم کارت بازی بازیکنان را صادر می کنیم. فقط داریوش شجاعیان و محسن کریمی در تیم استقلال چون بازیکن جدید نیستند کارت بازی برای شان صادر شد.

محمودزاده در سرانجام درباره آخرین وضعیت پاتوسی، بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال و اینکه آیا استعلام این بازیکن از فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی رسیده است یا خیر؟ بیان کرد: خیر، هنوز این استعلام به دست ما نرسیده است. روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در جریان کامل این موضوع است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 1285

به "محمودزاده: کارت بازی بازیکنان جدید استقلال، پدیده و نساجی صادر نشده است، جواب استعلام پاتوسی هنوز نیامده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: کارت بازی بازیکنان جدید استقلال، پدیده و نساجی صادر نشده است، جواب استعلام پاتوسی هنوز نیامده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید