فصل پایانی بازی واکینگ دد تمام خواهد شد

خالق مجموعه بزرگ مردگان متحرک (The Walking Dead) خودش برای حل مشکل بازی سریالی این مجموعه، دست به کار گردیده است. رابرت کرکمن (Robert Kirkman)، نویسنده و خالق مجموعه کمیک های واکینگ دد، خبر داده است که می خواهد توسط شرکت خود، فصل پایانی بازی واکینگ دد را تمام کند.

فصل پایانی بازی واکینگ دد تمام خواهد شد

رابرت کرکمن در طول رویداد کامیک-کان نیویورک گفت: با تل تیل گیمز به توافق رسیده ایم تا به یاری شرکت خودمان یعنی اسکای باند وارد عمل شویم و فصل چهارم بازی را به سرانجام برسانیم.

شرکت اسکای باند (Skybound) بیانیه ای منتشر نموده و در آن گفته است که مالکیت بازی The Walking Dead: The Final Season را به دست گرفته اند و این فصل را تمام خواهند کرد. شرکت اسکای باند قرار است با تیم اصلی سازنده بازی که پیش از این در تل تیل گیمز مشغول به کار بودند همکاری کند.

اسکای باند در توییتر رسمی خود در قالب یک پیام نوشته است: بسیار خوشحال هستیم که از توافق خود با تل تیل گیمز می گوییم؛ توافقی که به اسکای باند اجازه می دهد تا The Walking Dead: The Final Season را ادامه دهد. قصه کِلِم را درست تمام تمام خواهیم کرد.

خبرگزاری هفته گذشته با استناد به منابع خود، گزارش داده بود که تل تیل گیمز به دنبال یک شرکت دیگر است تا به صورت قراردادی، فصل چهارم واکینگ دد را تمام کند. بر اساس گزارش کوتاکو، ساخت قسمت سوم پیش از تعطیلی تل تیل گیمز کم و بیش به سرانجام رسیده بود و بخش هایی از دیالوگ های قسمت چهارم هم ضبط گردیده بودند.

شرکت اسکای باند، که بیشتر به خاطر کمیک های خود شناخته می گردد، بهار سال جاری شعبه ای جدید برای ساخت بازی های ویدیویی تاسیس کرد.

خالق واکینگ دد خبر تمام کردن فصل چهارم بازی سریالی تل تیل گیمز را در مراسمی که برای سریال واکینگ دد برگزار گردیده بود اعلام نمود. رابرت کرکمن پس از اعلام این خبر گفت که نمی گردد در یک سال هم آندرو لینکلن را از دست بدهیم و هم کلمنتاین را. آندرو لینکلن، بازیگر نقش ریک گرایمز در سریال واکینگ دد، در همین برنامه آخرین صحنه خود در مجموعه واکینگ دد را به افراد نشان داد.

جزییات بیشتری از وضعیت تمام شدن فصل چهارم بازی واکینگ دد در اختیار نداریم، ولی شرکت اسکای باند گفته است که به زودی درباره این موضوع صحبت خواهند کرد.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: بروزرسانی: 21 بهمن 1397 شناسه مطلب: 349

به "فصل پایانی بازی واکینگ دد تمام خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل پایانی بازی واکینگ دد تمام خواهد شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید