صدور مجوز برای ایجاد 2 اقامتگاه بوم گردی و 4 خانه مسافر در بدره ایلام

به گزارش ویراپارس، مدیر اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی بدره از صدور مجوز یک اقامتگاه بوم گردی در روستای هدف گردشگری کلم و چهار خانه مسافر در شهرستان بدره اطلاع داد.

صدور مجوز برای ایجاد 2 اقامتگاه بوم گردی و 4 خانه مسافر در بدره ایلام

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی ایلام، فردین کاظم زاده روز 27 خرداد 99 با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور معرفی ظرفیت های مناطق مختلف روستایی استان، آشنایی گردشگران با فرهنگ، آداب و رسوم، خوراک و صنایعدستی بومی روستاها و افزایش اشتغال زایی جوامع محلی، مجوز ایجاد یک اقامتگاه بوم گردی در روستای گردشگری کلم واقع در شهرستان بدره صادر شد.

او با بیان اینکه چهار اقامتگاه بوم گردی در شهرستان بدره فعال است، اضافه کرد: این مراکز اقامتی با شش اتاق و ظرفیت پذیرش 30 مسافر برای شش نفر ایجاد اشتغال می نمایند.

مدیر اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی بدره توضیح داد: یکی از مهمترین برنامه های اداره کل استان برای روستاهای هدف گردشگری، معرفی این روستاها در سطح ملی و ایجاد زیرساختهای لازم برای جذب سرمایهگذار و توسعه گردشگری است.

او همچنین از صدور مجوز برای چهار خانه مسافر در شهرستان بدره اطلاع داد و گفت: با توجه به اینکه توسعه صنعت گردشگری امری لازم است، این مجوز برای مالکان خانه هایی که علاقه مند به فعالیت در بخش گردشگری هستند، صادر می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 تیر 1399 بروزرسانی: 30 تیر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 9336

به "صدور مجوز برای ایجاد 2 اقامتگاه بوم گردی و 4 خانه مسافر در بدره ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز برای ایجاد 2 اقامتگاه بوم گردی و 4 خانه مسافر در بدره ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید