شرکت مواد مخدر تایسون پس از نه شنیدن از بارسلونا سراغ یک تیم انگلیسی رفت

به گزارش ویراپارس، پس ابراز بی میلی مسئولان باشگاه بارسلونا برای همکاری با شرکت فراوری مواد مخدر قهرمان سابق بوکس دنیا، این شرکت میخواهد با یک تیم در لیگ برتر انگلیس قرارداد ببندد.

شرکت مواد مخدر تایسون پس از نه شنیدن از بارسلونا سراغ یک تیم انگلیسی رفت

به گزارش ویراپارس، هفته گذشته اعلام شد که شرکت سوئیسی سوئیس ایکس که در زمینه فراوری ماده مخدر حشیش و مشتقات آن فعالیت دارد، به منظور تبلیغات میخواهد در رقابت برای کسب امتیاز نامگذاری استادیوم نوکمپ تیم فوتبال بارسلونا شرکت کند. مدت زیادی طول نکشید که باشگاه بارسلونا برای همکاری با این شرکت ابراز بی میلی کرد.

اکنون به نظر می رسد که این شرکت که مایک تایسون، قهرمان سابق بوکس دنیا نیز جزو شرکای آن است، سعی دارد با باشگاه اورتون رابطه تجاری برقرار کند و امکان دارد آبی پوشان مرسی ساید به اولین تیم در لیگ برتر انگلیس تبدیل شوند که روی پیراهن شان نام یک شرکت فراوری مواد مخدر را تبلیغ نمایند.

دیوید آلکی مدیر اجرایی شرکت سوئیس ایکس با اشاره به ماجرای رد شدن پیشنهادش از سوی بارسایی ها گفت: من از بارسلونا ناامید نشده ام بلکه دارم درها را برای ایجاد فرصت باز می گذارم. اکنون اما ما با اورتون وارد مذاکره شده ایم تا اسپانسر پیراهن این تیم شویم. ما قصد داریم نام شرکت خود را روی پیراهن این تیم درج کنیم. آنها به من تماس گرفته اند و ما هم پیشنهاد نموده ایم که لوگوی شرکت مان را به رنگ آبی جلوی پیراهن شان درج کنیم. البته اصراری ندارم که حتماً اینگونه باشد اما به نظر من که جالب می گردد. اولین باری که من به انگلیس آمدم همه هوادار منچستریونایتد یا لیورپول و رنگ قرمز بودند. من اما رنگ آبی را دوست دارم. از آنجایی که اورتون هم آبی می پوشد و من لوگوی این تیم را دوست دارم، هوادار این تیم شدم.

آلکی درباره بی میلی بارسایی ها هم گفت: آنها فقط مشتی نادان هستند. درهای شرکت من باز است. آنها خیلی نسبت به تبلیغ یک برند مواد حشیشی حساس هستند اما آنها باید بفهمند که UFC و دیگر رشته های ورزشی مهم از آن استقبال می نمایند. شرکت من از این گیاه مواد غذایی و دارویی فراوری می نماید نه موادی برای ایجاد سرخوشی.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 9100

به "شرکت مواد مخدر تایسون پس از نه شنیدن از بارسلونا سراغ یک تیم انگلیسی رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت مواد مخدر تایسون پس از نه شنیدن از بارسلونا سراغ یک تیم انگلیسی رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید