حضور نزدیک به 100 بانوی هوادار در آزادی، رضاییان بدون دعوت روی نیمکت تیم ملی

نیمه نخست دیدار ایران و بولیوی در حالی به انتها رسید که حدود 100 هوادار زن در استادیوم حضور داشتند.

حضور نزدیک به 100 بانوی هوادار در آزادی، رضاییان بدون دعوت روی نیمکت تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی ایران و بولیوی امشب (سه شنبه) در دیداری دوستانه در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با یک گل به سود ایران به سرانجام رسید.

در این دیدار که اولین تجربه حضور بانوان هوادار در استادیوم آزادی برای تماشای فوتبال آقایان پس از حدود 35 سال بود، این هواداران که تعدادشان به حدود 100 نفر می رسید با تشویق هایشان به اندازه 12 هزار نفر هوادار مرد حاضر در استادیوم صدا فراوری می کرد. قرار بود برای تماشای این دیدار کارمندان فدراسیون فوتبال و اعضای تیم های ملی بانوان به استادیوم بیایند اما به جز این ها تماشاگران بانوی دیگری هم به آن ها پیوستند که متشکل از اصحاب رسانه بودند که در آخرین لحظات اجازه حضور در استادیوم را پیدا کردند.

در صحنه گل ایران که توسط علی رضا جهانبخش به ثمر رسید، این بازیکن برای خوشحالی گل به کنار دروازه بولیوی رفت تا نه به سمت هواداران مرد و نه به سمت هواداران خانم رفته باشد.

یکی از نکات جالب این بازی، نیمکت ذخیره های تیم ملی ایران بود. رامین رضاییان که به اردوی اخیر تیم ملی دعوت نشده بود اما در اردو حضور داشت، به ادامه حضورش در تیم ملی ادامه داد و در بازی مقابل بولیوی روی نیمکت تیم ملی نشست. البته نام او در لیست بازی حضور نداشت.

همچنین کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی در کنار زمین جنب و جوش زیادی داشت و مرتب نکاتی را به بازیکنان گوشزد می کرد.

از مهمانان ویژه ای که برای تماشای دیدار ایران و بولیوی به استادیوم آزادی آمده بودند، می توان به وینفرد شفر سرمربی استقلال، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال و علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال اشاره نمود. همچنین وحید هاشمیان و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان زن این فدراسیون در استادیوم حاضر بودند تا بازی را از نزدیک تماشا نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور نزدیک به 100 بانوی هوادار در آزادی، رضاییان بدون دعوت روی نیمکت تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور نزدیک به 100 بانوی هوادار در آزادی، رضاییان بدون دعوت روی نیمکت تیم ملی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید