تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن کلید خورد

به گزارش ویراپارس، مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای کسانیکه در مرحله اول و دوم ثبت نام را انجام داده یا کد ملی خود را پیامک نموده اند، هفته آینده شروع شده است.

تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن کلید خورد

جهت دریافت خدمات نحوه ساخت آلاچیق سیمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش از ، جعفر زاهدی گفت: با توجه به شروع مرحله تکمیلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، متقاضیانی که در مراحل اول و دوم ثبت نام، پیروز به انجام این کار شده اند باید با مراجعه به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

او ادامه داد: متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد احتیاج را به ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها تحویل نداده یا در سامانه بارگذاری ننموده اند بعد از دریافت پیامک به وسیله سامانه طرح اقدام ملی مسکن می توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سایت tem.mrud.ir، اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس همچنین گفت: زمان مراجعه هر متقاضی برای بارگذاری مدارک به وسیله پیامک به فرد اعلام می گردد و متقاضیان باید صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه نموده و مدارک مورد احتیاج را بارگذاری نمایند.

زاهدی گفت: متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم و افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال نموده اند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از روز سه شنبه 13 خرداد تا اطلاع ثانوی می توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس ادامه داد: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم، متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 8981

به "تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید