تضمینی به قهرمانی پرسپولیس نیست، دلیل مخالفت بعضی را نمی فهمم

به گزارش ویراپارس، یحیی گل محمدی عصر امروز دوشنبه با اشاره به آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر گفت: در هر صورت من مربی فوتبال هستم و جامعه فوتبال هم می داند که تعطیلی این فوتبال باعث شد که چند ماه خانه نشین شویم. خیلی ها هم دوست داشتند که فوتبال تعطیل گردد که من دلیلش را نمی فهمیدم.

تضمینی به قهرمانی پرسپولیس نیست، دلیل مخالفت بعضی را نمی فهمم

وی ادامه داد: خیلی از شغل های پرریسک فعالیت خودش را آغاز نموده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که کرونا چند ماه دیگر نباشد. باید با این شرایط کنار بیایم. نه اینکه تیم ما شانس قهرمانی است بلکه به این خاطر که فوتبال شغل ماست و بجز این کار شغل دیگری نداریم. خیلی ها از کنار این فوتبال نان می خورند. ضمن اینکه نشاط اجتماعی خوبی هم ایجاد خواهد شد.

گل محمدی که با رادیو ایران مصاحبه می کرد ادامه داد: هر چند ریسک مسافرت ها و تمرینات هم بالاست اما در هر صورت باید این مسائل را مدیریت کنیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم چرا که برگزاری بازیها خیلی می تواند تاثیرگذار باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص زمان دقیق آغاز تمرینات و بازیها گفت: از آقای پیروانی سوال کردم که ایشان گفتند از 22 خرداد مسابقات آغاز خواهد شد و از روز پنجشنبه هم اجازه تمرینات را خواهند داد.

وی در خصوص دیدارهای باقی مانده تیمش که با تیم های انتهای جدول است گفت: فوتبال ورزش غیرقابل پیش بینی است. هیچ وقت نباید حریفان را دست کم بگیریم. ما با تیم های بالای جدول بازی کردیم و نتایج خوبی گرفتیم اما تضمینی برای اینکه پرسپولیس قهرمان گردد وجود ندارد. تا جام را بالای سر نبریم نمی توانیم فکر کنیم که پرسپولیس قهرمان است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: زمان دقیق تمرینات پس از استعلام از فدراسیون فوتبال معین خواهد شد. پروتکل های وزارت بهداشت هم با بازیکنان در نظر خواهیم گذاشت و تونل ضدعفونی نماینده را هم روز سه شنبه در محل تمرین نصب خواهند کرد.

یحیی گل محمدی در خصوص شرایط جسمانی بازیکنان گفت: ما حدود 75 روز بدون تمرین بوده ایم و کار برای آماده کردن بازیکنان سخت است. البته یک ماه زمان خوبی برای آماده کردن بازیکنان است. الان بازیکنان بیشتر از نظر تغذیه و تمرین به خودشان می رسند. این نسلی که الان من می بینم با نسل قبل متفاوت هستند و توانسته اند آمادگی بدنی خود را حفظ نمایند. البته کار سختی است ولی خیلی ها بحث تغذیه را به خوبی رعایت نموده اند. البته داشتن پنج تعویض تصمیم خوبی بود که به تیم ها یاری خواهد نمود.

وی در انتها در خصوص تصمیم وزارت ورزش برای منع خرید بازیکن خارجی توسط سرخابی های تهران گفت: این تصمیم فقط برای استقلال و پرسپولیس وضع شده است. قطعاً اگر این تصمیم فقط برای این دو باشگاه باشد، اجحاف در حق این تیم هاست. البته بازیکنان خارجی خوبی هم به این دو تیم آمده اند. اگر این تصمیم گرفته گردد مشکلاتی برای استقلال و پرسپولیس ایجاد خواهد شد. بالاخره برای جذب بازیکنان ناچاریم در بعضی پست ها بازیکن خارجی بگیریم. باید این تصمیم به همه تیم ها ابلاغ گردد. باید برای این ماجرا یک تصمیم دیگر گرفته گردد که عمومیت داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 9383

به "تضمینی به قهرمانی پرسپولیس نیست، دلیل مخالفت بعضی را نمی فهمم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تضمینی به قهرمانی پرسپولیس نیست، دلیل مخالفت بعضی را نمی فهمم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید