بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم

به گزارش ویراپارس، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: شرایط و امکانات فراهم است و از استاندار و نمایندگان می خواهیم کوشش ویژه ای در سال آینده برای افزایش صادرات به کار برند و بنده ادعا می کنم بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از استان کرمان صادرات داشته باشیم.

بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم

به گزارش ویراپارس، سیدمهدی طبیب زاده امروز 11 بهمن ماه در همایش بزرگداشت روز صادرات و تجلیل از صادرکنندگان برتر استان کرمان اظهار کرد: همه کسانی که در شرایط کنونی کشور کار صادرات را انجام می دهند، شایسته تقدیر هستند.

وی با اشاره به انتخاب صادرکنندگان نمونه استان کرمان در سال 96 اضافه کرد: انتخاب این فعالان مالی نشان دهنده عزم جدی استان برای حمایت از صادرات است. طبیب زاده توضیح داد: سرمایه گذاری خارجی و توسعه صادرات از موضوعات مورد تاکید اتاق کرمان است و تاکید داریم که ظرفیت استان کرمان در صادرات بیش از عدد کنونی است. رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان اعلام کرد: شرایط و امکانات فراهم است و از استاندار و نمایندگان می خواهیم کوشش ویژه ای در سال آینده برای افزایش صادرات به کار ببرند و بنده ادعا می کنم بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از استان کرمان صادرات داشته باشیم. وی اضافه کرد: در زمینه سرمایه گذاری خارجی اراده جدی در استان وجود و زیرساخت های آن فراهم شده است. طبیب زاده در ادامه اظهار کرد: تجارت جهانی برد - برد است و باید به یکدیگر یاری کنیم مبادلات افزایش یابد و امیدواریم مبادلات تجاری با کشورهای مختلف و به ویژه کشورهایی که سفیران آنها در این جلسه حضور دارند، افزایش یابد و آمادگی برای مبادله تجاری با اروپا و صادرات و سرمایه گذاری را داریم. به گزارش ویراپارس، در این مراسم با حضور رئیس سازمان توسعه تجارت، تعدادی از سفیران کشورهای خارجی، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و تعدادی از نمایندگان استان کرمان در مجلس از 15 صادرکننده برتر استان کرمان در سال 96 تجلیل شد. همچنین سه شرکت به عنوان صادرکننده برگزیده ویژه و 5 شرکت دیگر به عنوان صادرکننده شایسته تقدیر معرفی شدند.

دبیر: زهرا حبیب پور

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 خرداد 1398 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 1229

به "بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 10 برابر وضعیت فعلی می توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید