بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی

بانوی ملی پوش قایقرانی ایران با توجه به حضور به موقع گروه پزشکی ایران و همچنین پزشکان محل برگزاری مسابقات بازی های آسیایی در سلامت کامل است.

بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این باره گفت: بنا به گزارش همکاران مان مستقر در پالمبانگ، نازنین رحمانی ورزشکار رشته روئینگ چهار نفره در جریان مسابقات دچار کسالت شد، اما مشکل حادی وجود نداشته و این ملی پوش دچار گرمازدگی و از دست دادن آب بدن گردیده بود که با حضور به موقع دکتر لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون و همچنین کوشش دکتر حنیفه پزشک اندونزیایی، این مشکل با تجویز داروی لازم رفع گردیده و این ملی پوش ایران در سلامت کامل است.

وی ادامه داد: در این رابطه فرم معافیت درمانی نیز برای ملی پوش قایقرانی پر گردیده است و از نظر تزریق داروهای درمانی نیز جای نگرانی وجود ندارد و موضوع به اطلاع مسئولان برگزاری مسابقات و دکتر هیورا میکیو نماینده کنفدراسیون قایقرانی آسیا رسیده است.

نوروزی بیان کرد: با توجه به گرمای هوا و میزان فعالیت شدید، ورزشکاران ضروری است به جایگزینی آب و املاح توجه و دقت کافی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید