ابهام در محل برگزاری بازی ایران و عراق

به گزارش ویراپارس، احتمال تغییر مکان دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق پس از مخالفت یک تیم الجزایری از حضور در شهر بصره قوت گرفت.

ابهام در محل برگزاری بازی ایران و عراق

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیدار تیم های فوتبال نیروی هوایی عراق و مولودیه الجزایر در چارچوب رقابت های جام باشگاه های عرب که قرار بود در بصره برگزار گردد، به دلیل شرایط امنیتی این شهر به اربیل منتقل شد.

پیش از این مسئولان باشگاه نیروی هوایی عراق با تغییر محل برگزاری مسابقه مخالفت نموده بودند، اما پس از اعلام مخالفت سفارت الجزایر با سفر باشگاه مولودیه به شهر بصره، عراقی ها درخواست باشگاه میهمان را پذیرفتند و خبر برگزاری این بازی در شهر اربیل مورد تایید نهاده شد.

بر این اساس مسابقه تیم های نیروی هوایی عراق و مولودیه الجزایر در جام باشگاه های عرب روز آدینه 8 نوامبر (17 آبان) در استادیوم فرانسو حریری شهر اربیل برگزار می گردد.

ولید الزیدی نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه نیروی هوایی در این باره گفت: شهر اربیل میزبان مسابقه دو تیم خواهد بود، چون با توجه به تظاهراتی که در شهرهای عراق انجام می گردد، امکان برگزاری این بازی در بصره وجود ندارد.

روز گذشته فدراسیون فوتبال عراق مجدداً بر ضرورت برگزاری بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در بصره تاکید نمود، اما با توجه به تصمیم اخیر اتحادیه فوتبال کشورهای عربی که با برگزاری بازی دو تیم نیروی هوایی و مولودیه در بصره موافقت نکرد، به نظر می رسد امکان انجام بازی حساس ایران و عراق که یک مسابقه رسمی تحت نظر فدراسیون جهانی فوتبال خواهد بود، در این شهر وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 28 آذر 1398 گردآورنده: virapars.com شناسه مطلب: 6287

به "ابهام در محل برگزاری بازی ایران و عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در محل برگزاری بازی ایران و عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید